Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Audytor systemów IT w banku - Wrocław Evie Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 08-12-2019 , do końca 217 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Badania i rozwój
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, nasz Klient, jedna z najbardziej liczących się grup finansowych na świecie, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Audytora systemów IT.

Korzyści z zatrudnienia:

Jako pracownik Departamentu Audytu Wewnętrznego otrzymasz atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych oraz dofinansowanie wypoczynku dla dzieci. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia na umowie o pracę. W naszej placówce otrzymasz okazję do zdobycia doświadczenia u lidera na rynku consumer finance w Polsce. Zapewniamy wsparcie i opiekę na każdym etapie zatrudnienia oraz komfort pracy w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu.

 

Zadania na stanowisku:

Będziesz odpowiedzialny/a za wykonywanie programów audytów - szacowanie mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem. Zajmiesz się przygotowaniem właściwych testów potwierdzających adekwatność mechanizmów. Twoim obowiązkiem będzie również analiza i ocena ryzyka działalności Banku oraz opracowanie działań eliminujących. Swoje działania będziesz raportować do kierownictwa Banku.

 

Zadania na stanowisku:

Osoby, która posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki IT) oraz cechuje się rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi i wysokimi umiejętnościami syntezy. Kogoś, kto może się pochwalić biegłością w obszarze zarządzania, bezpieczeństwa, projektach oraz usługach IT oraz zna j. angielski na poziomie zaawansowanym.

Mile widziane doświadczenie w dziedzinie audytu IT oraz znajomość standardów COBIT.

 

Dodatkowe Informacje

Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Czekamy na Ciebie!

Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 508 351 455 lub napisz na adres: k.piatek@ksservice.pl.


Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Audytor systemów IT w banku - Wrocław

Oferta pracy na stanowisku: Audytor systemów IT w banku - Wrocław w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Audytor systemów IT w banku - Wrocław Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Audytor systemów IT w banku - Wrocław, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Audytor systemów IT w banku - Wrocław, Wrocław


Oferta jest ważna jeszcze 217 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Klaudia Piątek

k.piatek@ksservice.pl

508351455

KRAZ: 7254