Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Okegem,
 • 13-12-2019 , do końca 721 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji opakowań plastikowych dla belgijskiej firmy z branży produkcyjnej.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki na tym stanowisku to obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości produktów, dbanie o dobry stan maszyn.

Jeśli masz

 • wiedzę lub doświadczenie techniczne
 • dobrą znajomość języka angielskiego
 • możliwość wyjazdu samochodem
 • umiejętność obsługi wózka ręcznego

Jeśli masz

 • długotrwałego zatrudnienia w oparciu o umowę  o pracę
 • wynagrodzenia 12,90 euro brutto za godzinę oraz premii zmianowych od 1,29 do 2,58 euro brutto za godzinę
 • kart żywnościowych o wartości 5,00 euro/dzień do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii
 • nadgodzin płatnych ponad 19,00 euro/godz. oraz karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
 • 50 euro netto za polecenie pracownika
 • możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Okegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja opakowań plastikowych - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Okegem dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.