Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn do produkcji plastikowych opakowań 12,90 euro brutto / h + premia zmianowa praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Okegem,
 • 14-12-2019 , do końca 720 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z firmy specjalizującej się w produkcji opakowań oraz pojemników plastikowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn produkcyjnych.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należeć zapewnianie ciągłości produkcji, obsługa maszyn produkcyjnych oraz drobne prace konserwatorskie. Będziesz również obsługiwał wózek ręczny paletowy oraz odpowiadał za wypełnianie raportów i dokumentów.

Jeśli posiadasz

 • podstawową znajomość języka niderlandzkiego
 • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • zainteresowania i wiedzę dotyczące budowy i konserwacji maszyn
 • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Jeśli posiadasz

 • stabilnego zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
 • stawkę w wysokości 12,90 euro brutto za godzinę + premia zmianowa od 1,29 do 2,58 euro brutto za godzinę
 • nadgodzin płatnych od 19,35 euro brutto za godzinę
 • karty żywieniowej do wykorzystania w sklepach w kwocie 5 euro brutto dziennie
 • karty paliwowej na dojazdy do pracy, prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator maszyn do produkcji plastikowych opakowań 12,90 euro brutto / h + premia zmianowa praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn do produkcji plastikowych opakowań 12,90 euro brutto / h + premia zmianowa praca w Belgii w miejscowości: Okegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn do produkcji plastikowych opakowań 12,90 euro brutto / h + premia zmianowa praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn do produkcji plastikowych opakowań 12,90 euro brutto / h + premia zmianowa praca w Belgii, praca w Okegem dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.