Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Cieśla (praca przy szalunkach) - stawka 14 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Waregem, Belgia
 • 10-12-2019 , do końca 981 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży betoniarskiej poszukujemy osób na stanowisko: Cieśli.

Opis stanowiska pracy

Twoimi głownymi obowiązkami na tym stanowisku będzie wykonywanie prac ciesielskich, w tym montaż nowych szalunków i demontaż starych, a także pozostałe prace związane z produkcją schodów. 

Jeśli posiadasz

 • doświadczenie na stanowisku cieśli
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • umiejętność czytania rysunku technicznego
 • komunikatywną znajmość języka angielskiego
 • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • gotowość do wyjazdu własnym autem

Jeśli posiadasz

 • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (polsko – belgijska umowa)
 • wysokiego wynagrodzenia w kwocie 14 euro brutto/h z możliwością podniesienia stawki do 15,86 euro brutto/h po 6 miesiącach
 • nadgodzin płatnych 21 euro brutto/h (pow. 9h pracy na jednej zmianie)
 • benefitów w postaci, trzynastej pensji, opieki medycznej, karty paliwowej
 • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
 • systemu poleceń
 • pakietu szkoleń oferowanego przez pracodawcę
 • opieki polskojęzycznego koordynatora i pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Cieśla (praca przy szalunkach) - stawka 14 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Cieśla (praca przy szalunkach) - stawka 14 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Waregem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Cieśla (praca przy szalunkach) - stawka 14 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cieśla (praca przy szalunkach) - stawka 14 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Waregem dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Michał Hilicki

m.hilicki@ksservice.pl

517 612 024

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie

Zobacz więcej