Wyszukaj spośród 4206 ogłoszeń o pracę

Rozwijaj się na stanowisku Kierownika Działu Części zamiennych, wynagrodzenie 7000 zł brutto + premie! Evie Sp. z o.o.

 • Poznań, wielkopolskie
 • 09-12-2019 , do końca 447 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: wielkopolskie
 • Branża: Obsługa klienta
 • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie dla naszego Klienta z branży ogrodniczo - rolniczej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Kierownik działu części zamiennych.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeżeli wyróżniasz się  pewnością siebie i  asertywnością, a multitasking to Twoje drugie imię, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Zostań śmiałkiem, który obejmie stanowisko Kierownika w dziale części zamiennych!

 

 

Chcemy Cię poznać, dlatego ważne jest dla nas, abyś przesłał nam CV z krótkim opisem swojego dotychczasowego doświadczenia.

Co będzie kluczowe, przy wyborze kandydatów na to stanowisko?

 • Umiejętność obsługi systemu klasy ERP lub programu sprzedażowego.
 • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
 • Znajomość branży motoryzacyjnej/ogrodniczej, pod kątem części zamiennych do maszyn.
 • Doświadczenie we wdrażaniu/użytkowaniu systemu kodów kreskowych (w tym terminali).
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 – będziesz wykorzystywać go szczególnie w korespondencji mailowej i przy okazji rozmów telefonicznych z Klientami zagranicznymi.
 • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego – mile widziane.

 

Kogo szukamy?

 • Osoby, która doskonale poradzi sobie z codzienną koordynacją pracy zespołu oraz planowaniem rozmieszenia towarów i logistyką magazynu.
 • Komunikatywnego i otwartego speca od usprawniania procesów obsługi klienta, współpracy z zewnętrznymi serwisami, a także pozyskiwania towarów na rynkach zagranicznych.
 • Eksperta, w kwestii rozwiązywania trudnych spraw i dbania o relacje z Klientami oraz Kontrahentami.

 

Czujesz, że powyższy opis przedstawia właśnie Ciebie?

Świetnie!

Sprawdź, co chcemy Ci zaoferować! 

 

Aby mieć pewność, że będzie się Tobie z nami dobrze pracowało, przygotowaliśmy doskonałe warunki zatrudnienia!

 • Wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia, w wysokości 6000 do 7000 zł brutto.
 • Umowę o pracę.
 • Atrakcyjne premie uznaniowe i sezonowe.

 

Oraz szereg udogodnień!

 • Kartę Multisport.
 • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie.
 • Dofinansowanie 14-dniowego nieprzerwanego wypoczynku („wczasy pod gruszą”).

 

 Staramy się być elastyczni, dlatego do pracy będziesz mógł/mogła przychodzić, w godzinach  8/8.30 – 16/16.30.   

 Uwaga! W sezonie godziny pracy mogą się wydłużać!

 Nasza firma zlokalizowana jest 10 km na zachód od Poznania!

 

Dodatkowe Informacje

Spodobała Ci się nasza oferta? Czujesz, że to stanowisko właśnie dla Ciebie? Nie zwlekaj, prześlij do nas swoje CV i zacznij nową przygodę w świetnej firmie!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 503 075 956,

lub napisz: e.cofta@ksservice.pl.


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Rozwijaj się na stanowisku Kierownika Działu Części zamiennych, wynagrodzenie 7000 zł brutto + premie!

Oferta pracy na stanowisku: Rozwijaj się na stanowisku Kierownika Działu Części zamiennych, wynagrodzenie 7000 zł brutto + premie! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Rozwijaj się na stanowisku Kierownika Działu Części zamiennych, wynagrodzenie 7000 zł brutto + premie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rozwijaj się na stanowisku Kierownika Działu Części zamiennych, wynagrodzenie 7000 zł brutto + premie! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Rozwijaj się na stanowisku Kierownika Działu Części zamiennych, wynagrodzenie 7000 zł brutto + premie! , Poznań


Oferta jest ważna jeszcze 447 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Elżbieta Cofta

e.cofta@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254