Wyszukaj spośród 4485 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia Evie Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • 12-12-2019 , do końca 559 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, Fundacja od lat specjalizująca się w działaniach społecznych, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców.

Odczuwasz chęć niesienia pomocy ludziom?

Zostań Specjalistą ds. pozyskiwania darczyńców, który będzie miał aktywny udział w pomocy potrzebującym, którzy każdego dnia zmagają się z problemami wychowania i leczenia niepełnosprawnych dzieci.

Będziesz pozyskiwał/a darczyńców pracując na infolinii wychodzącej, korzystając z naszej bazy kontaktów.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli:

  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.
  • cechuje Cię dobra dykcja.

Nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia. Najważniejsze są Twoje chęci do czynienia dobra!

Czekamy właśnie na Ciebie!

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie w wysokości 14,70 zł/h brutto
  • wsparcie opiekuna we wdrożeniu w zadania stanowiska
  • pracę w przyjaznej atmosferze

 

Dodatkowe Informacje

Fundacja zlokalizowana jest w dzielnicy Poznań-Grunwald.

Nie czekaj aż oferta wygaśnie, wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu szczęśliwych pracowników!

Zadzwoń już dziś: 508 351 455


Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Specjalista ds. Pozyskiwania darczyńców / bez doświadczenia, wykształcenia, Poznań


Oferta jest ważna jeszcze 559 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Klaudia Piątek

k.piatek@ksservice.pl

508351455

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej