Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca przy produkcji mrożonych produktów cukierniczych (również dla pań) - wynagrodzenie od 13,11 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Moeskroen,
 • 12-12-2019 , do końca 979 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji dla belgijskiej firmy z branży cukierniczej.

Opis stanowiska:

Główne obowiązki to wykonywanie prac związanych z produkcją wyrobów cukierniczych mrożonych, praca przy linii produkcyjnej, uzupełnianie składników spożywczych oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:

 • doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane)
 • ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
 • chęci do pracy, motywacja
 • gotowość do pracy w temperaturze około 5 stopni
 • możliwość wyjazdu własnym autem

Nasze oczekiwania:

 • długotrwałe zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
 • stawkę w wysokości 13,11 euro brutto za godzinę
 • nadgodziny płatne ponad 19,66 euro brutto za godzinę
 • kartę paliwową na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
 • prywatne ubezpieczenie medyczne, trzynastą pensję oraz pomoc w organizacji zakwaterowania
 • dodatek za wyjazd samochodem 100 euro brutto miesięcznie
 • system poleceń (50 euro netto za polecenie pracownika)

Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca przy produkcji mrożonych produktów cukierniczych (również dla pań) - wynagrodzenie od 13,11 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Praca przy produkcji mrożonych produktów cukierniczych (również dla pań) - wynagrodzenie od 13,11 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Moeskroen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca przy produkcji mrożonych produktów cukierniczych (również dla pań) - wynagrodzenie od 13,11 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy produkcji mrożonych produktów cukierniczych (również dla pań) - wynagrodzenie od 13,11 euro brutto/h - Belgia, praca w Moeskroen dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.