Wyszukaj spośród 1316 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji (produkcja ciast) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren,
 • 12-12-2019 , do końca 524 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownik produkcji dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Opis stanowiska:

 • prace produkcyjne przy taśmie transportacyjnej
 • przenoszenie blach z ciastem

Jeśli posiadasz:

 • doświadczenie jako pracownik produkcyjny (mile widziane)
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • wysoką sprawność fizyczną
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli posiadasz:

 • umowy o pracę ze stawką 12,80 euro brutto/h
 • karty paliwowej i 100 euro brutto/mies. jako dodatek amortyzacyjny (za wyjazd własnym samochodem, przy podwożeniu pracowników)
 • premii rocznej, opieki medycznej
 • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania i opieki polskojęzycznego koordynatora w Belgii
 • systemu poleceń (otrzymanie 50 euro netto po przepracowaniu przez poleconego pracownika pełnego miesiąca)

Idealnie trafiłes/aś. Nie czekaj i aplikuj


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik produkcji (produkcja ciast) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (produkcja ciast) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji (produkcja ciast) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (produkcja ciast) - wynagrodzenie od 12,80 euro brutto/h - Belgia, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.