Wyszukaj spośród 4470 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn gnąco-klejących - stawka od 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren,
 • 13-12-2019 , do końca 523 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko operatora maszyn gnąco-klejących dla belgijskiej firmy będącej ekspertem branży papierniczej.

Praca na tym stanowisku obejmuje

 • obsługę maszyny Vega folder-Gluer, wprowadzanie danych do systemu zgodnie z instrukcją, czyszczenie maszyn i podstawowe prace konserwatorskie

Jeśli

 • znasz technologię produkcji
 • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
 • przestrzegasz zasad bezpieczeństwa na miejscu pracy
 • dbasz o szczegóły oraz jesteś wielozadaniowy

Jeśli

 • stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę – pełny etat
 • atrakcyjnego wynagrodzenia 14,30 euro brutto za godzinę na zmianie porannej i popołudniowej oraz 15,52 euro/godz. na zmianie nocnej
 • karty żywieniowej do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii,
 • nadgodzin płatanych ponad 20 euro/godz., trzynastą pensję
 • pomocy w organizacji zakwaterowania i karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator maszyn gnąco-klejących - stawka od 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn gnąco-klejących - stawka od 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn gnąco-klejących - stawka od 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn gnąco-klejących - stawka od 14,30 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.