Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Pracownik cukierni przemysłowej od zaraz - stawka od 1900 euro brutto miesięcznie - Belgia Evie Sp. z o.o.

 • Wetteren,
  Wetteren,
 • 15-12-2019 , do końca 492 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operator maszyn dla firmy zajmującej się produkcją ciast.

Opis stanowiska:

 • praca na linii produkcyjnej
 • przenoszenie blach

Jeśli masz:

 • doświadczenie przy produkcji żywności (mile widziane)
 • komunikatywną znajomość języka angielskiego
 • motywację do pracy
 • możliwość wyjazdu do Belgii swoim autem

Jeśli masz:

 • umowę o pracę na warunkach polsko - belgijskich
 • wynagrodzenie godzinowe 12,80 euro brutto
 • za wyjazd swoim samochodem kartę paliwową
 • 13. pensję (premię roczną), opiekę medyczną
 • pomoc polskojęzycznego koordynatora w znalezieniu zakwaterowania

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracownik cukierni przemysłowej od zaraz - stawka od 1900 euro brutto miesięcznie - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik cukierni przemysłowej od zaraz - stawka od 1900 euro brutto miesięcznie - Belgia w miejscowości: Wetteren jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik cukierni przemysłowej od zaraz - stawka od 1900 euro brutto miesięcznie - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik cukierni przemysłowej od zaraz - stawka od 1900 euro brutto miesięcznie - Belgia, praca w Wetteren dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.