Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn (produkcja opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Okegem,
 • 18-12-2019 , do końca 651 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla belgijskiej firmy specjalizującej się w produkcji plastikowych opakowań.

Opis stanowiska pracy

Zadania na tym stanowisku obejmują obsługę maszyn produkujących opakowania, czynności konserwatorskie, kontrolę jakości produktów, zapewnienie ciągłości produkcji.

Jeśli posiadasz

 • podstawową znajomość języka niderlandzkiego
 • doświadczenie lub wiedzę techniczną
 • dobrą znajomość języka angielskiego
 • umiejętność obsługi wózka ręcznego
 • możliwość wyjazdu autem

Jeśli posiadasz

 • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę  o pracę
 • wynagrodzenia 12,90 euro brutto za godzinę oraz premii zmianowych
 • nadgodzin płatnych ponad 19,00 euro/godz.
 • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy i możliwości zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
 • 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)
 • kart żywnościowych wartości 5,00 euro/dzień do wykorzystania w sklepach na terenie Belgii

Aplikuj już dziś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator maszyn (produkcja opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (produkcja opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Okegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn (produkcja opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (produkcja opakowań) - od 12,90 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Okegem dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.