Wyszukaj spośród 4501 ogłoszeń o pracę

Pracownik Produkcji w Dziale Testu - od 20 do 23 zł/h + dodatki Evie Sp. z o.o.

 • Szczecin, zachodniopomorskie
 • 13-12-2019 , do końca 598 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: zachodniopomorskie
 • Branża: Energetyka
 • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji w Dziale Testów.

Dołączając do nas zyskujesz:

 • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00 według ustalonego grafiku
 • bezpłatny transport dowożący pod siedzibę firmy
 • wynagrodzenie w wysokości od 20 do 23 zł/h brutto powiększone o ponad 400 zł premii

Do Twoich zadań będzie należało:

 • testowanie rozdzielnic elektrycznych 
 • wykrywanie błędów i znajdowanie przyczyn ich występowania
 • nadzór nad poprawnym działaniem urządzeń

Do Twoich zadań będzie należało:

 • wiedza z zakresu elektryki i uprawnienia SEP do 1 kV lub powyżej 
 • podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!


Przyjazna atmosfera

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Pracownik Produkcji w Dziale Testu - od 20 do 23 zł/h + dodatki

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji w Dziale Testu - od 20 do 23 zł/h + dodatki w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Produkcji w Dziale Testu - od 20 do 23 zł/h + dodatki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcji w Dziale Testu - od 20 do 23 zł/h + dodatki, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Pracownik Produkcji w Dziale Testu - od 20 do 23 zł/h + dodatki, Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 598 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej