Wyszukaj spośród 4485 ogłoszeń o pracę

Pracownik Działu Obsługi Klienta z j. niemieckim - 4100 zł (studenci brutto=netto) Evie Sp. z o.o.

 • Szczecin, zachodniopomorskie
 • 15-12-2019 , do końca 556 dni

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy handlowej mieszczącej się w Szczecinie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego i reklamacji

Korzyści ze współpracy z nami:

 • stabilne zatrudnienie w firmie z 10-letnim stażem
 • wynagrodzenie w wysokości 4100 zł brutto
 • premie wydajnościową do 1100 zł brutto oraz premie świąteczne
 • elastyczny czas pracy
 • niepowtarzalna atmosfera, którą tworzy młody i zgrany zespół
 • owocowe poniedziałki i pizza day w piątki

Czego oczekujemy:

 • znajomości j. niemieckiego na poziomie B2/C1
 • umiejętności dobrej organizacji własnej pracy oraz odporność na stres
 • samodzielności, ale także umiejętności pracy w grupie

Czego oczekujemy:

 • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
 • obsługa zapytań i zgłoszeń reklamacyjnych
 • przygotowywanie dokumentów finansowych związanych z przyjmowaniem zamówień

Dodatkowe Informacje

Aplikuj już dziś, kto pierwszy – ten lepszy!


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik Działu Obsługi Klienta z j. niemieckim - 4100 zł (studenci brutto=netto)

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Działu Obsługi Klienta z j. niemieckim - 4100 zł (studenci brutto=netto) w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Działu Obsługi Klienta z j. niemieckim - 4100 zł (studenci brutto=netto) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta z j. niemieckim - 4100 zł (studenci brutto=netto) , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Pracownik Działu Obsługi Klienta z j. niemieckim - 4100 zł (studenci brutto=netto) , Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 556 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Filipiuk

a.filipiuk@ksservice.pl

504862895

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej