Wyszukaj spośród 4206 ogłoszeń o pracę

Automatyk Idea

  • Mikołów, śląskie
  • 14-12-2019 , do końca 442 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Energetyka
  • Kraj: Polska

Zadania:

Prefabrykacja i uruchomienie urządzeń
Programowanie HMI i PLC
Konfiguracja sieci
Udział przy rozruchu na obiektach i montażu elementów automatyki
Delegacje 1 dniowe, do 100km

O Tobie:

Min.1,5 roku doświadczenia jako automatyk
Potrafię programować sterowniki PLC
Znam język oprogramowania FBD
Język Angielski na poziomie min. B1+
Jestem Dyspozycyjny
-Kreatywny
-Samodzielny

Dodatkowy atut za:
Znajomość branży HVAC
Uprawnienia SEP

W zamian:

4000-5500 zł netto

Opłacone szkolenia(techniczne, językowe) i kurs na uprawnienia SEP (gdy jest taka konieczność)
Umowa o pracę, premie za projekty


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Automatyk

Oferta pracy na stanowisku: Automatyk w miejscowości: Mikołów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Automatyk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk, praca w Mikołów dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Idea


Praca Automatyk, Mikołów


.

Oferta jest ważna jeszcze 442 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Kierownik Robót

Mikołów, śląskie


Kierownik Robót

Mikołów, śląskie