Wyszukaj spośród 3278 ogłoszeń o pracę

Lider ds. produkcji rur karbowanych Idea

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 15-12-2019 , do końca 291 dni

Cenisz sobie innowacyjność? Chcesz mieć wpływ na jakość produktu?
Lubisz kontakt z ludźmi, ale jednocześnie potrafisz pracować samodzielnie?
Świetnie, w takim razie zapraszam dalej.

Szukamy właściwej osoby na stanowisko Lidera ds. zarządzania parkiem maszynowym i liniami produkcyjnymi .

To co nas najbardziej do Ciebie przyciągnie to doświadczenie jako Operator Maszyn dokładnie w branży przemysłowej przy produkcji rur karbowanych.

Tylko tyle. To jest nasze główne wymaganie.

W zamian możemy mówić o solidnym wynagrodzeniu, dobrej atmosferze w pracy i innych benefitach, którymi nagrodzimy Twoją pracę i doświadczenie.

Jesteśmy chętni by z Tobą porozmawiać. Prześlij do nas swoje CV na adres patrycja@talentselect.pl


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Lider ds. produkcji rur karbowanych

Oferta pracy na stanowisku: Lider ds. produkcji rur karbowanych w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Idea lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Lider ds. produkcji rur karbowanych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider ds. produkcji rur karbowanych, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Idea praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Idea


Praca Lider ds. produkcji rur karbowanych, Rzeszów


.

Oferta jest ważna jeszcze 291 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Patrycja Turniak

patrycja@talentselect.pl

720 703 824

Inne ogłoszenia pracodawcy

Kierownik produkcji

Zawiercie, śląskie


Kierownik produkcji

Częstochowa, śląskie