Wyszukaj spośród 3317 ogłoszeń o pracę

Praca w Fundacji bez doświadczenia - atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu Evie Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • 16-12-2019 , do końca 345 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, Fundacja od lat specjalizująca się w działaniach społecznych, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Darczyńców.

Kogo szukamy?

Zaangażowanych osób, które chcą połączyć pracę z możliwością pomagania potrzebującym.

Nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia.

Jakie zadania Ci powierzymy?

Będziesz pozyskiwałć darczyńców pracując na infolinii wychodzącej, korzystając z naszej bazy kontaktów.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie w wysokości 14,70 zł/h brutto
  • wsparcie opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenia wdrażające
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Dodatkowe Informacje

Fundacja zlokalizowana jest w dzielnicy Poznań-Grunwald.

 

Czekamy na Twoją aplikację!

Masz pytania? Jestem do Twojej dyspozycji pod numerem 508 351 455 - Klaudia


Świetna lokalizacja

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Praca w Fundacji bez doświadczenia - atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu

Oferta pracy na stanowisku: Praca w Fundacji bez doświadczenia - atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca w Fundacji bez doświadczenia - atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w Fundacji bez doświadczenia - atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Praca w Fundacji bez doświadczenia - atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu, Poznań


Oferta jest ważna jeszcze 345 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Klaudia Piątek

k.piatek@ksservice.pl

508351455

KRAZ: 7254