Wyszukaj spośród 3254 ogłoszeń o pracę

Spawanie MIG/MAG - 14 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Waregem, Belgia, Polska
 • 20-12-2019 , do końca 236 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Spawacz dla belgijskiej firmy z branży betoniarskiej.

Opis stanowiska pracy

Spawanie zbrojeń przy produkcji schodów metodą MIG/MAG.

Jeśli posiadasz

 • uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG
 • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Jeśli posiadasz

 • umowy o pracę ze stawką 14,02 euro brutto/h (po 6 miesiącach 15,86 euro brutto/h)
 • nadgodziny (pow. 9 godzin pracy na jednej zmianie) płatne 21 euro brutto/h
 • karty paliwowej 
 • 13. pensji (premii rocznej)
 • pomocy w zorganizowaniu zakwaterowania
 • 50 euro netto za polecenie pracownika (po przepracowaniu przez niego pełnego miesiąca)

Nie czekaj i aplikuj już dziś!


Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Spawanie MIG/MAG - 14 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Spawanie MIG/MAG - 14 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Waregem, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Spawanie MIG/MAG - 14 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawanie MIG/MAG - 14 euro brutto/h - praca w Belgii, praca w Waregem, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.