Wyszukaj spośród 3296 ogłoszeń o pracę

Spawacz - stawka od 14 euro brutto/h - praca w Belgii Evie Sp. z o.o.

 • Waregem, Belgia, Polska
 • 20-12-2019 , do końca 307 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Spawacz dla belgijskiej firmy z branży betoniarskiej.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się spawaniem zbrojeń przy produkcji schodów.

Wymagania stawiane kandydatom

 • podstawowa znajomość języka angielskiego
 • doświadczenie w pracy jako spawacz MIG/MAG
 • możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem

Nasza oferta

 • umowa o pracę
 • stawka 14,02 euro brutto/h (po 6 przepracowanych miesiącach stawka 15.86 euro brutto/h)
 • nadgodziny (pow. 9 godzin pracy na jednej zmianie) płatne 21 euro brutto/h
 • pomoc polskiego koordynatora w organizacji zakwaterowania
 • karta paliwowa
 • 13. pensja (premia roczna)
 • system poleceń

Umowa o pracę

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Spawacz - stawka od 14 euro brutto/h - praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Spawacz - stawka od 14 euro brutto/h - praca w Belgii w miejscowości: Waregem, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Spawacz - stawka od 14 euro brutto/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz - stawka od 14 euro brutto/h - praca w Belgii , praca w Waregem, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.