Wyszukaj spośród 4501 ogłoszeń o pracę

Elastyczna praca dla Studentów i Uczniów CCIG Group

  • Katowice, śląskie
  • 18-12-2019 , do końca 593 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Call Center
  • Kraj: Polska

Dlaczego my?
U nas masz możliwość połączenia pracy i nauki. Sam wybierasz godziny pracy. Stawiamy na rozwój naszych pracowników i fajną atmosferę :)

Jeżeli uczysz się lub studiujesz, lubisz nawiązywać nowe znajomości i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem.

Oferujemy elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb, wypłatę podstawową oraz dodatkową premię, pracę w komfortowych warunkach w nowoczesnym biurze w Silesia Business Park, pakiet szkoleń, za które nic nie płacisz, możliwość awansu oraz świetną atmosferę i pracę w młodym zespole!

Jeśli chcesz pracować z koleżanką lub kolegą - nie ma problemu, zawsze możesz kogoś polecić.

Do Twoich zadań należeć będzie telefoniczny kontakt z Klientem. Rozmawiamy, pomagamy na infolinii, doradzamy, proponujemy dodatkowe usługi.

Nie miałeś/aś nigdy styczności z czymś podobnym? Nie ma problemu, wszystkiego Cię nauczymy ;)

Aplikuj do nas!

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Elastyczna praca dla Studentów i Uczniów

Oferta pracy na stanowisku: Elastyczna praca dla Studentów i Uczniów w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elastyczna praca dla Studentów i Uczniów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elastyczna praca dla Studentów i Uczniów, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.