Wyszukaj spośród 4434 ogłoszeń o pracę

Staż u agentów/Pruszcz Gdański Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • 18-12-2019 , do końca 442 dni

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych Integralia w ramach programu 'Staże u agentów 'WYRÓŻNIJMY SIĘ' poszukuje kandydatów do 30 roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności na 2-miesięczny płatny staż. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1863/1a.


STAŻYSTA/STAŻYSTKA W AGENCJI UBEZPIECZENIOWEJ

Nr referencyjny oferty: APP/06/07/19

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:
* obsługa klienta indywidualnego i biznesowego

* analiza potrzeb

* raportowanie

Oczekiwania względem kandydata:
* wykształcenie co najmniej średnie

* znajomość pakietu MS Office

* komunikatywność

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Staż u agentów/Pruszcz Gdański

Oferta pracy na stanowisku: Staż u agentów/Pruszcz Gdański w miejscowości: Pruszcz Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Staż u agentów/Pruszcz Gdański Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Staż u agentów/Pruszcz Gdański, praca w Pruszcz Gdański dopasowana do Twoich wymagań.Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Fundacja Grupy Ergo Hestia INTEGRALIA


Praca Staż u agentów/Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański


Oferta jest ważna jeszcze 442 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Frontend Developer

Gdańsk, pomorskie