Wyszukaj spośród 4191 ogłoszeń o pracę

Pracuj jako Operator wózka widłowego i zarabiaj 3400 zł brutto + premie miesięczne! Evie Sp. z o.o.

  • Gądki, wielkopolskie
  • 19-12-2019 , do końca 435 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy od lat specjalizującej się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika magazynowego z obsługą wózka widłowego.

Lubisz...

... pracować na magazynie, a do tego jesteś gotowy/a do pracy w systemie trzyzmianowym?

Co więcej - posiadasz uprawnienia UDT?

Jeżeli TAK, to zapraszamy Cię do naszego zespołu!

 

Na start oferujemy:

  • Stabilne stanowisko, ponieważ zatrudnimy Cię na umowie o pracę.
  • Podstawę pensji w wysokości  3 100 - 3 400 zł brutto.
  • Premię frekwencyjną i wydajnościową do 350 zł brutto.
  • Wsparcie i opiekę Lidera na każdym etapie zatrudnienia.

 

Na start oferujemy:

...obsługę wózka widłowego oraz inne prace magazynowe.

 

Dodatkowe Informacje

Firma zlokalizowana jest w Gądkach (ok. 30 min od Poznania).

 

Chętny? Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!
Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem: 508 351 455 lub pod adresem: k.piatek@ksservice.pl.


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracuj jako Operator wózka widłowego i zarabiaj 3400 zł brutto + premie miesięczne!

Oferta pracy na stanowisku: Pracuj jako Operator wózka widłowego i zarabiaj 3400 zł brutto + premie miesięczne! w miejscowości: Gądki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracuj jako Operator wózka widłowego i zarabiaj 3400 zł brutto + premie miesięczne! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracuj jako Operator wózka widłowego i zarabiaj 3400 zł brutto + premie miesięczne!, praca w Gądki dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.