Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Praca Produkcyjna w Laboratorium - szybkie zatrudnienie - kobiety/mężczyźni Evie Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 19-12-2019 , do końca 670 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Chciałbyś/Chciałabyś...

dojeżdżać za darmo do pracy, w której oferujemy 16,50 złh brutto oraz premie frekwencyjne (200 zł)?

Może masz ochotę na bogaty pakiet benefitów (bony świąteczne, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, wczasy pod gruszą) i wydłużone do 50 minut przerwy?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca, zapraszamy!

 

 

Oferujemy...

łatwą pracę siedzącą w firmie, dla której ważny jesteś TY, nie Twój wiek czy płeć.

Dołącz do Nas i wykorzystaj swoje manualne zdolności przy modelowaniu i składaniu elementów precyzyjnych pod mikroskopem.

Oferujemy...

jesteś dyspozycyjny/a do pracy 3 - zmianowej, a Twój wzrok i zdolności manualne pozwolą na precyzyjną pracę.

Aplikuj już teraz, a nasz Specjalista oddzwoni i opowie o ofercie.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-862-895 

Dodatkowe Informacje

Miejsce pracy: Mierzyn k. Szczecina

Firma oferuje bezpłatny dojazd na każdą zmianę i po niej z:

  • Szczecin Prawobrzeże
  • Szczecin Centrum
  • Szczecin Pomorzany
  • Police

Zapraszamy!

 


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Praca Produkcyjna w Laboratorium - szybkie zatrudnienie - kobiety/mężczyźni

Oferta pracy na stanowisku: Praca Produkcyjna w Laboratorium - szybkie zatrudnienie - kobiety/mężczyźni w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca Produkcyjna w Laboratorium - szybkie zatrudnienie - kobiety/mężczyźni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca Produkcyjna w Laboratorium - szybkie zatrudnienie - kobiety/mężczyźni, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Praca Produkcyjna w Laboratorium - szybkie zatrudnienie - kobiety/mężczyźni, Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 670 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Filipiuk

a.filipiuk@ksservice.pl

504862895

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej