Wyszukaj spośród 1155 ogłoszeń o pracę

Stała siedząca Praca na Produkcji - 16,50 zł/h brutto Evie Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • 22-12-2019 , do końca 395 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Czy Pracodawca powinien gwarantować:

  1. stabilną pracę bez okresów próbnych, z umową o pracę?
  2. bezpłatny dojazd na każdą zmianę i po niej?
  3. bogaty pakiet dodatków pozapłacowych zawierający m.in. wczasy pod gruszą, darmową opiekę medyczną, prezenty świąteczne i okazjonalne, darmowe owoce i napoje?
  4. płatne przerwy wydłużone do 50 minut na każdej zmianie?

Zastanów się, którą odpowiedź wybierasz…

Na czym zależałoby Ci najbardziej…

A teraz pomyśl, że Twój przyszły Pracodawca gwarantuje Tobie to wszystko!

Wystarczy, że...

jesteś dyspozycyjna/y do pracy 3-zmianowej, a Twój wzrok i zręczność pozwoli na montaż niewielkich elementów.

Dodatkowo, abyś nie kupował „kota w worku”, na początek zapiszemy Cię na testy manualne do firmy.

Po uprzednim instruktażu będziesz miał/a okazję wypróbowania swoich sił przy składaniu elementów precyzyjnych pod mikroskopem.

Testy nie są zobowiązujące! Dopiero po testach podejmiesz decyzję, czy zostaniesz z nami na dłużej!

Wystarczy, że...

Nic prostszego!

Testy odbywają się od poniedziałku do piątku zawsze o godzinie 8:00.

Wystarczy, że wyślesz mi SMS na numer 504 862 895 z informacjami: imię i nazwisko, data testów, a automatycznie zapiszę Cię i prześlę niezbędne informacje takie jak: transport, adres firmy, do kogo się zgłosić.

Masz jakieś wątpliwości, pytania? Czegoś nie jesteś pewna/pewien?

Dzwoń pod numer 504 862 895 lub napisz „Praca na produkcji”, a oddzwonię i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dodatkowe Informacje

Firma znajduje się w Mierzynie.

Bezpłatny transport ze Szczecina (Prawobrzeże i Centrum) i Polic.


Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Stała siedząca Praca na Produkcji - 16,50 zł/h brutto

Oferta pracy na stanowisku: Stała siedząca Praca na Produkcji - 16,50 zł/h brutto w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Stała siedząca Praca na Produkcji - 16,50 zł/h brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Stała siedząca Praca na Produkcji - 16,50 zł/h brutto, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Stała siedząca Praca na Produkcji - 16,50 zł/h brutto, Szczecin


Oferta jest ważna jeszcze 395 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agnieszka Filipiuk

a.filipiuk@ksservice.pl

504862895

KRAZ: 7254