Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Operator wózka widłowego z UDT - oferujemy 3400 zł brutto Evie Sp. z o.o.

  • Długołęka, dolnośląskie
  • 21-12-2019 , do końca 713 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operator wózka widłowego.

Oferujemy doskonałe warunki zatrudnienia:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia oraz początkowe wynagrodzenie w wysokości 3400 zł brutto.
  • Pracujemy od poniedziałku do piątku - w weekendy możesz realizować swoje zainteresowania, bądź zwyczajnie poleniuchować.
  • Zapewnimy Ci szkolenie wdrażające w obowiązki. Nasz Koordynator personalny będzie Twoim wsparciem na każdym etapie współpracy, a wynagrodzenie otrzymasz zawsze na czas!
  • Dodatkowo - po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta i korzystać z atrakcyjnych benefitów.

Oczekujemy jedynie:

uprawnień na wózki widłowe zgodnych z UDT oraz gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

 

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oczekujemy jedynie:

rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego oraz rozlokowywanie materiału w magazynie.

Dodatkowe Informacje

Korzyści z pracy z nami mówią same przez siebie, dlatego wyślij swoje CV i zacznij od zaraz!

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod nr 508 351 455.


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego z UDT - oferujemy 3400 zł brutto

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego z UDT - oferujemy 3400 zł brutto w miejscowości: Długołęka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego z UDT - oferujemy 3400 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego z UDT - oferujemy 3400 zł brutto, praca w Długołęka dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.