Wyszukaj spośród 4590 ogłoszeń o pracę

Dołącz do teamu Magazynierów / oferujemy umowę o pracę + atrakcyjne premie Evie Sp. z o.o.

 • Gądki, wielkopolskie
  Gądki, wielkopolskie
 • 22-12-2019 , do końca 758 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: wielkopolskie
 • Branża: Praca fizyczna
 • Kraj: Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy od lat specjalizującej się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, poszukujemy osób na stanowisko Pracownika magazynowego z obsługą wózka widłowego.

Jeśli posiadasz uprawnienia UDT…

… to szukamy właśnie Ciebie!

W wyniku naszej współpracy zdobędziesz:

 • Stabilne stanowisko, ponieważ zatrudnimy Cię na umowie o pracę.
 • Atrakcyjną podstawę pensji w wysokości  3 100 - 3 400 zł brutto.
 • Premię frekwencyjną i wydajnościową do 350 zł brutto.
 • Wsparcie i opiekę Lidera na każdym etapie zatrudnienia.

W wyniku naszej współpracy zdobędziesz:

...masz możliwość pracy na III zmiany.

 

W zakresie Twoich zadań będzie obsługa wózka widłowego oraz inne prace magazynowe.

Dodatkowe Informacje

Firma zlokalizowana jest w Gądkach (ok. 30 min od Poznania).

Chętnie się z Tobą spotkamy i pokażemy przyszłe miejsce pracy!

Masz wątpliwości? Zadzwoń – 508 351 455.


Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Dołącz do teamu Magazynierów / oferujemy umowę o pracę + atrakcyjne premie

Oferta pracy na stanowisku: Dołącz do teamu Magazynierów / oferujemy umowę o pracę + atrakcyjne premie w miejscowości: Gądki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Dołącz do teamu Magazynierów / oferujemy umowę o pracę + atrakcyjne premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dołącz do teamu Magazynierów / oferujemy umowę o pracę + atrakcyjne premie, praca w Gądki dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.