Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki Sales Group Sp. z o.o.

 • cała polska, Polska
 • 05-03-2020 , do końca 411 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Branża: Budownictwo
 • Kraj: Polska

Sales Energy, to broker rozwiązań fotowoltaicznych, zrzeszający różnych dostawców na terenie całego kraju.

W ramach projektu budowy ogólnopolskich struktur sprzedaży rozwiązań fotowoltaicznych, poszukujemy osób mających co najmniej 1 roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów na tego typu produkt, dążących do wyznaczonych celów i potrafiących organizować samodzielnie swój czas pracy.

Model biznesowy, polegający na współpracy z wieloma dostawcami, umożliwia szybki czas realizacji instalacji, atrakcyjne wynagrodzenie i zawsze najlepsze rozwiązania dla klienta.

Jako Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki będziesz odpowiedzialny za:

 • aktywna sprzedaż instalacji fotowoltaicznych
 • prezentacja ofert i przekazywanie korzyści Klientom z posiadania paneli fotowoltaicznych
 • oferowanie finansowania instalacji

Nasza oferta

 • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
 • samodzielność w działaniu (umowa o współpracę)
 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od osiąganych wyników
 •  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
 • samochód służbowy po okresie próbnym (albo po realizacji określonej wartości sprzedaży)

Dodatkowe Informacje

Zapraszamy do składania aplikacji. 


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki w miejscowości: cała polska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sales Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki , praca w cała polska dopasowana do Twoich wymagań.Sales Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Sales Group Sp. z o.o.


Praca Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki , cała polska


Oferta jest ważna jeszcze 411 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Karolina Troszak

karolina.troszak@grupasg.pl

533 335 003