Wyszukaj spośród 4434 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcyjno--magazynowy Madro Kraków Sp. z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • 11-04-2020 , do końca 327 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Miejsce pracy: Janinów k. Grodziska Mazowieckiego
Wynagrodzenie od 22,25 zł/brutto + premia

Oferta:

  • Bezpłatny dowóz z Żyrardowa i Milanówka do Janinowa k. Grodziska Mazowieckiego
  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Miesięczna premia frekwencyjna
  • Dodatki do wynagrodzenia (za pracę w porze nocnej, za brak absencji)
  • 3 zmiany
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Opieka konsultanta Manpower w miejscu pracy
  • Benefity Manpower (np. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, zniżki itp.)

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane UDT
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Przyjmowanie surowców z magazynu oraz ich zwrot
  • Oklejanie palet etykietami
  • Drukowanie etykiet

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Pracownik produkcyjno--magazynowy

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjno--magazynowy w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Madro Kraków Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcyjno--magazynowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcyjno--magazynowy, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Madro Kraków Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Madro Kraków Sp. z o.o.

Praca Pracownik produkcyjno--magazynowy, Grodzisk Mazowiecki

Oferta jest ważna jeszcze 327 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pakowacz/ka

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Operator wózka widłowego

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie