Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Inżynier-Rzeczoznawca (nr ref.: 10302)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 06-04-2020, do końca 358 dni

Opis stanowiska
  • współpraca z rzecznikiem patentowym w zakresie przygotowania dokumentacji patentowej, dokonywania zgłoszeń patentowych oraz prowadzenia postępowań w procedurze krajowej i zagranicznej,
  • prowadzenie korespondencji z klientami oraz właściwymi organami krajowymi i zagranicznymi pod nadzorem rzecznika patentowego,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami kancelarii.
Wymagania
  • ukończone studia wyższe o profilu technicznym,
  • dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego, mile widziany niemiecki,
  • odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań.
    Dodatkowym atutem będzie:
  • wpis na listę aplikantów rzecznikowskich,
  • samodzielność działania,
  • kreatywne i ambitne podejście do nowych zadań.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość indywidualnego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju własnych umiejętności (udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych, doskonalenie znajomości języków obcych),
  • przyjazne środowisko pracy w renomowanej kancelarii o wieloletniej tradycji,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia medycznego i na życie.

Oferta jest ważna jeszcze 358 dni

Szukasz pracy jako Inżynier-Rzeczoznawca (nr ref.: 10302)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier-Rzeczoznawca (nr ref.: 10302) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier-Rzeczoznawca (nr ref.: 10302) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier-Rzeczoznawca (nr ref.: 10302), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.