Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier z UDT w Pruszkowie - 2 zmiany Michael Page

  • Pruszków, mazowieckie
  • 16-04-2020 , do końca 1444 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Spotkajmy się i poznajmy bliżej.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Pracę na dwie zmiany (6-14,14-22)
  • Pakiet socjalny

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru
  • Kompletacja towarów do wydania
  • Dobrej obsługi komputera
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Oczekiwania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Umiejętności obsługi skanera magazynowego

Miejsce Pracy: Pruszków !

Numer referencyjny: MUDT/AW/2019GRM

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Magazynier z UDT w Pruszkowie - 2 zmiany

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier z UDT w Pruszkowie - 2 zmiany w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier z UDT w Pruszkowie - 2 zmiany Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z UDT w Pruszkowie - 2 zmiany, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.