Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Asystent Projektanta (nr ref.: 10311)

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 18-04-2020, do końca 350 dni

Opis stanowiska
  • przygotowywanie projektów wykonawczych w technologii 3
  • D BIM (Revit, wykonywanie modeli 3D projektowanych instalacji),
  • współpraca z projektantami innych branż, przedstawicielami inwestora oraz wykonawcami robót,
  • wprowadzanie zmian , aktualizacji do projektu wykonawczego oraz optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • wykonywanie szczegółowych projektów instalacji sanitarnych, technologicznych oraz HVAC dla różnych rodzajów projektów (min. zakłady przemysłowe, budynki produkcyjne i biurowe),
  • przygotowywanie obliczeń, zestawień oraz opisów projektowych,
  • wyjazdy na budowy (w tym zagraniczne) w ramach prowadzenia nadzoru nad wykonywanymi projektami oraz współpraca z zespołem odpowiedzialnym za prowadzenie robót wykonawczych.
Wymagania
  • Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego w specjalności instalacji sanitarnych,
  • znajomości środowiska MS Office,
  • znajomości programu Autodesk AutoCAD,
  • podstawowej znajomość programu Autodesk Revit (zapewniamy możliwość rozwoju tej wiedzy w ramach prowadzonych szkoleń firmowych),
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • chęci podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych,
  • samodzielności i odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • zaangażowania, umiejętności komunikacyjnych, zdolności pracy w zespole oraz właściwej organizacji czasu pracy,
  • mobilności i dyspozycyjności (również do zagranicznych wyjazdów służbowych).
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe,
  • kursy i szkolenia w zakresie pracy z oprogramowaniem AutoCad, Revit, NavisWorks, CadWorx,
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych standardów projektowania (modelownie BIM) w oparciu o oprogramowanie AUTODESK REVIT i MagiCAD,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • przyjazne środowisko pracy, wygodnie i nowocześnie wyposażone biuro oraz niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Oferta jest ważna jeszcze 350 dni

Szukasz pracy jako Asystent Projektanta (nr ref.: 10311)

Oferta pracy na stanowisku: Asystent Projektanta (nr ref.: 10311) w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent Projektanta (nr ref.: 10311) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent Projektanta (nr ref.: 10311), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.