Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Maszyn - 3 600 brutto + Premia Michael Page

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • 30-04-2020 , do końca 1429 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zadań na stanowisku:

  • Obsługa linii produkcyjnych wraz z ich przezbrajaniem, prowadzenie procesu produkcyjnego, wypełnianie raportów
  • Dbałość o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym. Ocena stopnia awarii, dokonywanie drobnych napraw urządzeń linii, w przypadku poważniejszych problemów zgłaszanie potrzeby naprawy
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu produkcji wyrobów na linii, wykonywanie podstawowych pomiarów i analiz zgodnie z normami
  • Komunikowanie z Obszarem Mieszania i Magazynu, wystawianie zapotrzebowania na półprodukty i komponenty do produkcji

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (min 1 rok)
  • Znajomości technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych z branży FMCG
  • Podstawowej znajomości przepisów BHP
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT

Oferujemy:

  • Dołączenie do zespołu jednego z największych producentów branży FMCG
  • Pracę w systemie zmianowym (12h)
  • Możliwość współfinansowanego dojazdu do pracy z różnych miejscowości
  • Benefity pracownicze: sklepik zakładowy, dofinansowane posiłki w przyzakładowej stołówce, bony Sodexo
  • Umowę o pracę tymczasową

Numer referencyjny: IM/03/OP

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Operator Maszyn - 3 600 brutto + Premia

Oferta pracy na stanowisku: Operator Maszyn - 3 600 brutto + Premia w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Maszyn - 3 600 brutto + Premia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Maszyn - 3 600 brutto + Premia, praca w Nowy Dwór Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.