Wyszukaj spośród 4191 ogłoszeń o pracę

Magazynier z UDT 3700 brutto + dodatki Michael Page

  • Duchnice, mazowieckie
  • 11-05-2020 , do końca 291 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, po 3 miesiącach realna szansa na zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia do 30%
  • Dodatek za godziny nocne uzależniony od stawki pracownika
  • Możliwość pobrania ekwiwalentu za obiad w wysokości 15 zł netto lub otrzymania obiadu zamawianego przez pracodawcę
  • Benefity: możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i karty sportowej

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT
  • Gotowość i chęć pracy w systemie trzyzmianowym Pn. do Pt.
  • Zaangażowanie i dokładność podczas wykonywanej pracy

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek i załadunek towaru

Miejsce pracy: Duchnice

Numer referencyjny: OWW/GRM/2019

Przyjazna atmosfera

Szukasz pracy jako Magazynier z UDT 3700 brutto + dodatki

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier z UDT 3700 brutto + dodatki w miejscowości: Duchnice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier z UDT 3700 brutto + dodatki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z UDT 3700 brutto + dodatki, praca w Duchnice dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Magazynier z UDT 3700 brutto + dodatki, Duchnice

Oferta jest ważna jeszcze 291 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator Maszyn

Duchnice, Polska

Duchnice, mazowieckie