Wyszukaj spośród 3341 ogłoszeń o pracę

Technolog Montażu Michael Page

  • Sierpc , mazowieckie
  • 21-05-2020 , do końca 194 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • Analizowanie problemów jakościowych procesu montażu,
  • Zamawianie niezbędnego do produkcji oprzyrządowania,
  • Opracowywanie danych i śledzenie trendów w zakresie nowych technologii.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki mechaniczne),
  • Mile widziana znajomość procesu montażu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- praca w międzynarodowym środowisku,
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, WCM,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do posiłków, premie, trzynasta pensja.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Technolog Montażu

Oferta pracy na stanowisku: Technolog Montażu w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Technolog Montażu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technolog Montażu, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Technolog Montażu,

Oferta jest ważna jeszcze 194 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Automatyk

Sierpc, mazowieckie

Operator Maszyn

Duchnice, Polska