Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Automatyk Michael Page

  • Sierpc, mazowieckie
  • 21-05-2020 , do końca 1408 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Zadania:

  • Diagnozowanie usterek oraz wykonywanie napraw i konserwacji w zakresie automatyki i zasilania elektrycznego,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań oraz sporządzanie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, premie, trzynastki.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: A/01/2020/PLO/AZ

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Automatyk

Oferta pracy na stanowisku: Automatyk w miejscowości: Sierpc jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Automatyk Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Automatyk, praca w Sierpc dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Praca w regionie