Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Kontroler Finansowy Hays Accountancy Finance

  • Warszawa, mazowieckie
  • 23-05-2020 , do końca 332 dni

Kontroler Finansowy
Warszawa
NR REF.: 1137585

Dla naszego Klienta -- międzynarodowej firmy świadczącej usługi telekomunikacyjne poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Kontrolera Finansowego należeć będzie przygotowywanie cyklicznych raportów i zestawień a także ad-hoc na potrzeby Zarządu, weryfikacja danych, uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca i analizie odchyleń, tworzenie rezerw oraz ścisła współpraca z Działem Księgowości.

Od Kandydatów wymagamy min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowoś, ekonomia), biegłej znajomości Excela oraz języka angielskiego na poziomie C1(praca w międzynarodowym środowisku).

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinz atrakcyjnym wynagrodzeniem, a także dogodną lokalizację biura i pracę w zgranym zespole.

Lokalizacja: Warszawa, Centrum


Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Kontroler Finansowy

Oferta pracy na stanowisku: Kontroler Finansowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kontroler Finansowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kontroler Finansowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Kontroler Finansowy, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 332 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie


Główny Księgowy

Warszawa, mazowieckie