Wyszukaj spośród 4464 ogłoszeń o pracę

Główny Księgowy Hays Accountancy Finance

  • Warszawa, mazowieckie
  • 23-05-2020 , do końca 332 dni

Główny Księgowy
Warszawa
NR REF.: 1137584

Dla naszego Klienta -- międzynarodowej firmy świadczącej usługi finansowe poszukujemy osoby na stanowisko:

Główna/y Księgowa/y

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Głównego Księgowego należeć będzie prowadzaie kompleksowej księgowości zgodnie z obowiązującymi regulacjami, nadzór nad sporządzaniem cen trasferowych a także cyklicznych sprawozdań oraz raportów, weryfikowanie sprawozdań podatkowych. Ponadto, w zakres obowiązków wchodzi również kontakt z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, NBP) a także audytorami.

Od Kandydatów wymagamy min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, 5-letniego doświadczenia zawodowego zdobytego w branży finansowej. Idealny Kandydat powienien posiadac ugruntowaną wiedzę z zakresu prawa podatkowego, znajomoś narzędzi MS Office oraz posługiwa się językiem angielskim na poziomie min. Bardzo dobrym (min. B2). Atutem będzie znajomość systemu SAP.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem, a także dogodną lokalizację biura i pracę w zgranym zespole.

Lokalizacja: Warszawa


Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Główny Księgowy

Oferta pracy na stanowisku: Główny Księgowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Główny Księgowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główny Księgowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Główny Księgowy, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 332 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie