Wyszukaj spośród 1314 ogłoszeń o pracę

Managing Associate / Junior Partner Hays Accountancy Finance

  • Warszawa, mazowieckie
  • 24-05-2020 , do końca 331 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Prawo
  • Kraj: Polska

Managing Associate / Junior Partner
Warszawa
NR REF.: 1137633

Nazwa stanowiska: Managing Associate / Junior Partner

Lokalizacja: Warszawa (I inne miasta -- możliwa praca zdalna)

Forma zatrudnienia: B2B

Twoja następna firma

Warszawska kancelaria prawna z siedzibą w prestiżowej części stołecznego Śródmieścia. Podstawą działania firmy jest dział prawny, ale kancelaria zajmuje się także podatkami i księgowością.

Twoje następne stanowisko

Na stanowisku Lidera będziesz odpowiedzialny za rozwój biznesu kancelarii poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z podmiotami, które już korzystają z usług kancelarii. Do twoich zadań należeć będzie także nadzór nad młodszymi prawnikami i koordynacja ich działań.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Na tym stanowisku nie liczy się konkretna specjalizacja --- sukces mogą osiągnąć prawnicy zajmujący się jedną z wielu dziedzin prawa. Najważniejszymi kompetencjami są: otwarte, przebojowe usposobienie, energiczna osobowość, wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz zaawansowane kompetencje interpersonalne (tzw. umiejętności miękkie). Im większe jest twoje dotychczasowe portfolio --- tym większa szansa na sukces na stanowisku Lidera.

Wymagana jest bardzo dobra znajomość angielskiego. Każdy inny język obcy na poziomie przynajmniej dobrym będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku otrzyma atrakcyjne wynagrodzenie składające się z sumy podstawowej oraz wysokich bonusów przyznawanych za osiąganie wyników sprzedażowych. W przypadku najlepszych prawników wysokość premii może wielokrotnie przekroczyć wynagrodzenie podstawowe.

Kancelaria oferuje możliwość pełnej pracy zdalnej, nawet po ustaniu sytuacji kryzysowej związanej z pandemią. W związku z powyższym nie ma obowiązku relokacji do Warszawy. W przypadku udanej współpracy kancelaria przewiduje możliwość utworzenia regionalnego biura, które stanie się miejscem pracy Lidera.

Dobre wyniki w kilku pierwszych miesiącach pracy stwarzają możliwość awansu na stanowisko Partnera.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Managing Associate / Junior Partner

Oferta pracy na stanowisku: Managing Associate / Junior Partner w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Managing Associate / Junior Partner Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Managing Associate / Junior Partner, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Praca Managing Associate / Junior Partner, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 331 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

AP Accountant

Warszawa, mazowieckie


Junior Accountant

Warszawa, mazowieckie


AP Accountant with Arabic

Warszawa, mazowieckie