Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca dla Ciebie! Lekkie prace magazynowe / od zaraz Michael Page

  • Teresin, mazowieckie
    Teresin, mazowieckie
  • 31-05-2020 , do końca 1398 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Twoje zadania:

  • przyjęcie oraz rozlokowanie towaru na magazynie
  • kompletacja oraz pakowanie lekkich zamówień
  • praca ze skanerem

Oferujemy:

  • pracę w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • stawka od 17 - 23 zł brutto/h - w zależności o produktywności
  • umowę zlecenie

Oczekiwania:

  • gotowość i chęć do pracy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Miejsce pracy: Sochaczew

Numer referencyjny: INW/GRM/2019

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Praca dla Ciebie! Lekkie prace magazynowe / od zaraz

Oferta pracy na stanowisku: Praca dla Ciebie! Lekkie prace magazynowe / od zaraz w miejscowości: Teresin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca dla Ciebie! Lekkie prace magazynowe / od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla Ciebie! Lekkie prace magazynowe / od zaraz, praca w Teresin dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.