Wyszukaj spośród 1109 ogłoszeń o pracę

Obsługa Klienta z językiem włoskim Hays Office

  • Warszawa, mazowieckie
  • 31-05-2020 , do końca 42 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Obsługa Klienta z językiem włoskim
Warszawa
NR REF.: 1137716

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Customer Service Specialist with Italian/ Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem włoskim


Do obowiązków Customer Service Specialist będzie należał kontakt z Klientem zewnętrznym w języku włoskim, w tym rozwiązywanie bieżących problemów Klientów. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie raportów, kontakt z innymi departamentami firmy, dbanie o sprawny przepływ dokumentacji oraz komunikacji w dziale.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, zaawansowaną znajomość języka włoskiego, jak również nieodpartą chęć zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o wyjątkowej kulturze organizacyjnej. Od Kandydatów oczekujemy pierwszych doświadczeń w obsłudzę Klienta zagranicznegooraz zaangażowania, otwartości i samodzielności w wykonywaniu obowiązków.


Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, a także możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, przyjaznym środowisku.


Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Obsługa Klienta z językiem włoskim

Oferta pracy na stanowisku: Obsługa Klienta z językiem włoskim w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Obsługa Klienta z językiem włoskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Obsługa Klienta z językiem włoskim, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Praca Obsługa Klienta z językiem włoskim, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 42 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Key Account Manager (Strategic)

Warszawa, mazowieckie


Recepcjonista/ Recepcjonistka

Warszawa, mazowieckie