Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynowy - rekrutacja online Madro Kraków Sp. z o.o.

  • Sochaczew, mazowieckie
    Sochaczew, mazowieckie
  • 11-06-2020 , do końca 1387 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy: Święcice
Dofinansowany dojazd z Sochaczewa i Skierniewic

Oferta:

  • Stawka 18 zł brutto/h + premia miesięczna wydajnościowa do 1300 zł brutto + premia frekwencyjna kwartalna
  • Praca od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00
  • Zorganizowany i dofinansowany transport firmowy z Sochaczewa, Błonia i Skierniewic
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Docelowo możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • Możliwość korzystania z benefitów: Multisport,
  • Medicover, PZU, posiłki regeneracyjne

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe
  • Wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność
  • Książeczka Sanepidowska
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i skrupulatność

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Etykietowanie towaru
  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym

Darmowy posiłek

Szukasz pracy jako Pracownik magazynowy - rekrutacja online

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - rekrutacja online w miejscowości: Sochaczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Madro Kraków Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik magazynowy - rekrutacja online Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - rekrutacja online, praca w Sochaczew dopasowana do Twoich wymagań.Madro Kraków Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.