Wyszukaj spośród 3296 ogłoszeń o pracę

Operator na produkcji- stawka 4 000 brutto + 20% premii Michael Page

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • 12-10-2020 , do końca 9 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Zadania:

  • Obsługa maszyn na produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 6-18, 18-06, dwa dni wolne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Duże możliwości rozwoju,
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci, świąteczne karty przedpłacone,
  • Transport do pracy oraz dofinansowanie do dojazdów,
  • Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: O/08/2020/PLO/AZ

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Operator na produkcji- stawka 4 000 brutto + 20% premii

Oferta pracy na stanowisku: Operator na produkcji- stawka 4 000 brutto + 20% premii w miejscowości: Nowy Dwór Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator na produkcji- stawka 4 000 brutto + 20% premii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator na produkcji- stawka 4 000 brutto + 20% premii, praca w Nowy Dwór Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Operator na produkcji- stawka 4 000 brutto + 20% premii, Nowy Dwór Mazowiecki Nowy Dwór Mazowiecki

Oferta jest ważna jeszcze 9 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator linii produkcyjnej

Układanie Towaru-16 zł +Premia

Operator Linii Produkcyjnej-18,90 brutto +Premia

Operator Obszaru Mieszania-20 zł. brutto+ Premia