Wyszukaj spośród 1132 ogłoszeń o pracę

Pracownik produkcji Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie
    Warszawa, mazowieckie
  • 12-10-2020 , do końca 9 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Jeśli chcesz poczuć wyjątkową atmosferę panującą w naszej fabryce, wspólnie z nami budować kulturę bezpieczeństwa zdobywając cenne doświadczenie, a do tego jesteś zaangażowany i chcesz się rozwijać - pracuj z nami w fabryce L'Oréal!

Twoje zadania:

  • praca w obrębie linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyn,
  • dodawanie komponentów, sortowanie,
  • porządkowanie linii.

Oczekujemy od Ciebie:

  • książeczki sanepid,
  • wysokiej motywacji i chęci do pracy,
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany.

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • docelowo możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy,
  • bezpłatny dowóz z Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i Żyrardowa,
  • dodatki do wynagrodzenia,
  • system premiowy,
  • paczki kosmetyków w każdym miesiącu,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej,
  • zniżkę w restauracji pracowniczej oraz darmową kawę,
  • opiekę Koordynatora na terenie fabryki - wszystkie formalności załatwisz na miejscu,
  • przyjazną atmosferę i bezpieczne środowisko pracy,
  • długofalową współpracę oraz możliwość rozwoju.

Miejsce pracy: fabryka firmy L'Oréal w Kaniach k. Pruszkowa. Ktoś z Towich znajomych również szuka pracy? Poleć mu naszą ofertę pracy!

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: GRM/K/PR

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Michael Page

Praca Pracownik produkcji, Warszawa Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 9 dni