Wyszukaj spośród 1347 ogłoszeń o pracę

Mechanik samochodowy PPUH WEGA 2 Grzegorz Gruszka

  • Bytom, śląskie
    Bytom, śląskie
  • 24-11-2020 , do końca 308 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Praca fizyczna
  • Kraj: Polska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Mechanik samochodowy

Oferta pracy na stanowisku: Mechanik samochodowy w miejscowości: Bytom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPUH WEGA 2 Grzegorz Gruszka lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Mechanik samochodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik samochodowy, praca w Bytom dopasowana do Twoich wymagań.PPUH WEGA 2 Grzegorz Gruszka praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


PPUH WEGA 2 Grzegorz Gruszka


Praca Mechanik samochodowy, Bytom Bytom


Oferta jest ważna jeszcze 308 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Grzegorz Gruszka

wegagruszka@gmail.com

601546404

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej