Wyszukaj spośród 4191 ogłoszeń o pracę

Monter/ Monterka

Lokalizacja: , Polska
Data: 19-01-2021, do końca 8 dni

Miejsce pracy: Bażanowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawka zasadnicza w wysokości 3000 zł brutto
  • Możliwość skorzystania z dojazdu pracowniczego
  • Rotacyjny rozkład pracy pomiędzy stanowiska stojące oraz siedzące
  • Dostęp do pakietu benefitów w ramach ManpowerPremium (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe PZU, karta MultiSport)

Wymagania:

  • Bardzo dobry wzrok
  • Skrupulatność i precyzja
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Zadania:

  • Montaż elementów
  • Wzrokowa kontrola jakości
  • Testowanie oraz pakowanie

Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Szukasz pracy jako Monter/ Monterka

Oferta pracy na stanowisku: Monter/ Monterka w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter/ Monterka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter/ Monterka, praca w dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.