Wyszukaj spośród 4470 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn (branża metalowa) - od 12,50 euro brutto/h - Belgia

Lokalizacja: , Polska
Data: 19-01-2021, do końca 75 dni
Rozpocznij pracę z nami i zdobądź liczne korzyści!

Zagwarantujemy Ci stałe zatrudnienie (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin), wynagrodzenie: 12,50 euro brutto/h, możliwość realizacji nadgodzin (150%) oraz inne benefity (trzynasta pensja raz do roku czy dofinansowanie, kiedy zjeżdzasz do Polski).

Jeżeli zdecydujesz się a wyjazd własnym samochodem, nasza koordynatorka przekażę Ci kartę paliwową, a w przypadku poodwożenia innego pracownika wypłacimy Ci dodatkowe wynagrodzenie z tytułu umowy dojazdowej (nawet 100 euro brutto miesięcznie)!

Nasza polskojęzyczna koordynatorka będzie sprawować nad Tobą opiekę, zarówno w pierwszym dniu, podczas wprowadzania do firmy, jak i w dalszym okresie Twojego pobytu w Belgii.Zaciekawiony/a ofertą?

Nasze jedyne kryteria to doświadczenie w branży metalowej oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego! Kolejna zaleta to umiejętność obsługi wózków widłowych (Heftruck) i gotowość do wyjazdu własnym samochodem na teren Belgii.Do Twoich głównych zadań będzie należeć:
  • obróbka, wytłaczanie metalu oraz kontrola jakości przeprowadzanych procesów!Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
  • None

Oferta jest ważna jeszcze 75 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Operator maszyn (branża metalowa) - od 12,50 euro brutto/h - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn (branża metalowa) - od 12,50 euro brutto/h - Belgia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn (branża metalowa) - od 12,50 euro brutto/h - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn (branża metalowa) - od 12,50 euro brutto/h - Belgia, praca w dopasowana do Twoich wymagań. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.