Możliwość tworzenia pytań preselekcyjnych

Chcesz, aby Twoje ogłoszenie dedykowane było osobom ściśle spełniającym Twoje kryteria? Z naszym systemem stanie się to możliwe! Dzięki pytaniom preselekcyjnym będziesz mógł w łatwy i szybki sposób zebrać najistotniejsze dla Ciebie informacje o kandydacie. Dołącz do swojego ogłoszenia pytania jednokrotnego oraz wielokrotnego wyboru, jak również pytania otwarte, gdzie kandydat sam zdefiniuje odpowiedź na zadawane pytanie.

Praca kilku rekruterów na jednym profilu pracodawcy

Nasz system pozwoli Ci nie tylko na samodzielną obsługę konta pracodawcy, ale również umożliwi zintegrowanie z kontem większej liczby osób. Szczególnie polecane jest to w przypadku średnich oraz dużych firm, gdzie procesem rekrutacji zajmuje się często kilka, a nawet kilkanaście osób. Dzięki szukampracy.pl otrzymasz możliwość integracji dowolnej ilości osób, które wraz z Tobą będą mogły zarządzać wszystkimi ogłoszeniami, jak również prowadzić procesy rekrutacyjne.

Zaproś

Szybka i intuicyjna możliwość oceny aplikacji

Każda rekrutacja jest z pewnością trudnym procesem zarówno dla kandydata, jak i pracodawcy. Z myślą o Twojej wygodzie oraz komforcie pracy przygotowaliśmy wewnętrzny system rekrutacyjny, który umożliwi Ci łatwą segmentację kandydatów, przyznawanie im ocen, zmianę statusu danej aplikacji, jak też dodawanie notatek o poszczególnych kandydaturach. Dzięki notatce dołączonej do aplikacji kandydata nie tylko łatwiej usystematyzujesz informacje na jego temat, ale również przekażesz cenne informacje osobom współprowadzącym rekrutację!