Wyszukaj spośród 4485 ogłoszeń o pracę

asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej RDK PROJEKT ROBERT GRODECKI, PAWEŁ PAPIEROWSKI SPÓŁKA JAWNA

 • Wrocław, dolnośląskie
 • 08-05-2021 , do końca 46 dni
 • Stanowisko: Nie podano
 • Region: dolnośląskie
 • Branża: Badania i rozwój
 • Kraj: Polska

RDK PROJEKT jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się biurem projektów działającym w branży komunikacyjnej od 2007 roku. Specjalizujemy się w opracowywaniu dokumentacji technicznych dla budownictwa komunikacyjnego, w szczególności budownictwa kolejowego i drogowego. Ponadto wykonujemy wielobranżowe opracowania projektowe dla zakładów przerobu kruszywa.

Naszymi atutami są: doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska, współpraca z profesjonalnymi firmami geodezyjnymi i geologicznymi, szybka realizacja prac projektowych. Od kilkunastu laty realizujemy projekty w formule „Projektuj i Buduj" współpracując z czołowymi firmami wykonawczymi w kraju, co owocuje najwyższą jakością świadczonych przez nas usług.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska:
asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej

Miejsce pracy: Wrocław

Do obowiązków osoby zatrudnionej na danym stanowisku należeć będzie: * opracowywanie projektów, przedmiarów, kosztorysów, projektów organizacji ruchu, * koordynacja branż, * uzyskiwanie decyzji administracyjnych, * udział w naradach i spotkaniach z Zamawiającym, * prowadzenie korespondencji związanej z projektem, itp.

Wymagania:

 • biegła znajomość oprogramowania komputerowego typu Cad / Bentley oraz pakietu Microsoft Office,
 • umiejętność pracy w zespole,
 • prawo jazdy kat.B -- mile widziane

Oferujemy:

 • możliwość rozwoju osobistego,
 • stabilną pracę przy ciekawych projektach,
 • miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@rdkprojekt.pl


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej

Oferta pracy na stanowisku: asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy RDK PROJEKT ROBERT GRODECKI, PAWEŁ PAPIEROWSKI SPÓŁKA JAWNA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.RDK PROJEKT ROBERT GRODECKI, PAWEŁ PAPIEROWSKI SPÓŁKA JAWNA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


RDK PROJEKT ROBERT GRODECKI, PAWEŁ PAPIEROWSKI SPÓŁKA JAWNA


Praca asystent projektanta branży kolejowej lub drogowej / projektant branży kolejowej lub drogowej, Wrocław


Oferta jest ważna jeszcze 46 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Robert Grodecki

biuro@rdkprojekt.pl

71 757 51 36

Inne ogłoszenia pracodawcy

DevOps

Wrocław, dolnośląskie


AUDYTOR SYSTEMÓW IT

Wrocław, dolnośląskie


Senior Python Developer

Wrocław, dolnośląskie


Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej