Wyszukaj spośród 4558 ogłoszeń o pracę

Sprzedawca Hit firma handlowa

  • Połczyn-Zdrój, zachodniopomorskie
  • 03-07-2021 , do końca 153 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Sklep spożywczo-mięsny w Połczynie-Zdroju ul. Mariacka 3 na przeciwko Kościoła

Opis stanowiska pracy

Praca sprzedawca-kasjer dla 1 osoby- na 2 zmiany od 5 do 12 i 12 do 19 a w soboty od 5 do 10 i 10 do 15,  bez niedziel.

Wymagania stawiane kandydatom

Osoby w dowolnym wieku chętne do pracy, do przyuczenia, minimum zawodowe wykształcenie, osoby zamiejscowe muszą być mobilne. Oferujemy pracę dla ludzi otwartych, komunikatywnych, uczciwych, chcących rozwijac się zawodowo.

Nasza oferta

Płaca w wysokości ok.2800zł brutto

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako Sprzedawca

Oferta pracy na stanowisku: Sprzedawca w miejscowości: Połczyn-Zdrój jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hit firma handlowa lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Sprzedawca Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sprzedawca, praca w Połczyn-Zdrój dopasowana do Twoich wymagań.Hit firma handlowa praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hit firma handlowa


Praca Sprzedawca, Połczyn-Zdrój


Oferta jest ważna jeszcze 153 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Grażyna Zachoszcz

hitpolczyn@wp.pl

605741702

Praca w mieście

Warszawa 197
Waregem 77
Zobacz więcej