Wyszukaj spośród 3178 ogłoszeń o pracę

Produkcja mrożonych deserów wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h praca w Belgii

Data: 07-11-2019, do końca 199 dni
Lokalizacja: Moeskroen ,

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracownika produkcji dla belgijskiej firmy z branży cukierniczej, wytwarzającej różnego typu wyroby mrożone.


Zadania:

Główne obowiązki to wykonywanie prac związanych z produkcją wyrobów cukierniczych mrożonych, praca przy linii produkcyjnej, uzupełnianie składników spożywczych oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowisku pracy.

Wymagania:

Najważniejsza jest motywacja, zaangazowanie, chęć podjęcia pracy od zaraz w chłodnym miejscu oraz możliwość wyjazdu do Belgii samochodem. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest mile widziana.

Wymagania:
  • długoterminowego zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • stawki w wysokości 13,11 euro brutto za godzinę
  • nadgodzin płatnych 19,66 euro brutto za godzinę
  • karty paliwowej na pokrycie kosztów dojazdu do pracy
  • prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz pomocy w organizacji zakwaterowania
  • dodatku za wyjazd samochodem 100 euro brutto miesięcznie

To znaczy, że idealnie trafiłeś/aś! - Nie czekaj i rozpocznij pracę razem z nami.


Opieka lekarska

Oferta jest ważna jeszcze 199 dni


Szukasz pracy jako Produkcja mrożonych deserów wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Produkcja mrożonych deserów wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h praca w Belgii w miejscowości: Moeskroen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Produkcja mrożonych deserów wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja mrożonych deserów wynagrodzenie 13,11 euro brutto/h praca w Belgii, praca w Moeskroen dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.