Wyszukaj spośród 3228 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Sprzedaży Hays Office

  • Warszawa, mazowieckie
  • 02-12-2019 , do końca 226 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Obsługa klienta
  • Kraj: Polska

Specjalista ds. Sprzedaży
Warszawa
NR REF.: 1130658


Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa marka premium zajmująca się organizacją eventów.

Twoje następne stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie i utrzymanie klientów: proaktywną sprzedaż wydarzeń oraz kontaktowanie prywatnych klientów. Będzie odpowiedzialny za przygotowanie oferty handlowej dla Klientów oraz nadzorowanie procesu przygotowania eventu.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętności pracy w zespole oraz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w segmencie B2B. Osoba na tym stanowisku powinna także cechować się komunikatywnością, inicjatywą, samodzielnością i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki oraz umiejętnościami negocjacyjnymi, a także dokładnością, oraz dobrą organizacją pracy. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz umowę o pracę. Pracodawca zapewnia również prywatną opiekę medyczną lunche w biurze oraz dalszy rozwój zawodowy w międzynarodowych strukturach.


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Praca Specjalista ds. Sprzedaży, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 226 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Key Account Manager (Strategic)

Warszawa, mazowieckie


Recepcjonista/ Recepcjonistka

Warszawa, mazowieckie